دوره جامع آموزش ویدیویی کار در خانه وودیانو

دوره کار در خانه وودیانو

نسخه پستی (فلش مموری): 5/700/000 تومان 

نسخه دانلودی (آنلاین): 5/300/000 تومان (با تخفیف: 3/300/000 تومان)

این محصول دارای گارانتی اثربخشی است

در سایت وودیانو این آموزش با قیمت اصلی ارائه می شود.

برای این مجموعه آموزشی در هر ماه  دو عدد تخفیف ویژه برای دو نفر در نظر گرفته شده که برای استفاده از این تخفیف

می توانید از طریق واتساپ، تلگرام یا ایمو ثبت سفارش کنید.

مدرسین دوره

مهدیه پورمهران - طاها کیارستمی

مدت زمان آموزش

40 ساعت فیلم آموزشی مفید

تعداد ویدیوها

59 فیلم آموزشی

مخاطبین دوره

علاقمندان منبت ظریف و حجم تراشی

گارانتی دوره

دارای ضمانت اثربخشی

ویدیوی معرفی دوره:

سرفصل های دوره کار در خانه وودیانو دقیقا شامل چه مواردی است؟

فایل های مکمل همراه دوره:

فایل پروژه های دوره

فایل طراحی با کیفیت از پروژه ها

فایل طرح های مشابه

فایل طرح های مشابه قابل اجرا دوره

فایل راهنمای دوره

راهنمای شروع به کار و مشاهده دوره

رزومه گروه وودیانو:

رزومه گروه وودیانو در هنرهای چوبی:

آیا قیمت این محصول آموزشی مناسب است؟

قیمت دوره آموزشی کار در خانه وودیانو به ازای بیش از 40 ساعت آموزش ویدیویی مفید از سرفصل های منبت ظریف و حجم تراشی همراه با برخورداری از پشتیبانی اختصاصی و گارانتی ۱۰۰% رضایت از محصول مبلغ 2٫800٫000 تومان است. البته ارزش حقیقی این دوره آموزشی بسیار بیشتر از این مبلغ است و تجربیات و نکات فنی که در این مجموعه آموزشی ارائه می شود حاصل سال ها تجربه حرفه ای و عملی و آکادمیک در این حوزه است که یکجا به صورت این دوره آموزشی تهیه شده است. در واقع شما با تهیه این دوره هزینه نمی کنید بلکه این مبلغ را بر روی خود سرمایه گذاری می کنید تا با یادگیری اصولی این مهارت ارزشمند، یک بار برای همیشه لذت کار با چوب را تجربه کنید.

فقط کافیست قیمت این دوره آموزشی ارزشمند را که حاصل تجربیات ناب 20 ساله اساتید حرفه ای این رشته است را با قیمت وسایل دیگر مقایسه کنید تا ببینید قیمت این دوره تا چه حد پایین است. مطمئنا شما با یادگیری مهارت ارزشمند کار با چوب می توانید خیلی زود با اجرای چند پروژه کوچک به درآمد برسید و علاوه بر جبران هزینه دوره، سود هم بکنید! ضمن اینکه شما با یادگیری محتویات ارزشمند ارائه شده در این دوره می توانید از مهارت منبت ظریف و حجم تراشی چوب به عنوان یک شغل استفاده کنید و به کسب درآمد بپردازید.

اگر نگاهی به کلاس های حضوری که در حال برگزاری است بکنید متوجه خواهید شد که با این مبلغ حتی نمی توان در یک کلاس یک یا دو روزه مقدماتی کار با چوب شرکت کرد! ولی در دوره “کار در خانه وودیانو” شما با پرداخت این مبلغ جزئی می توانید به اندازه چند ده کلاس آموزشی حضوری آموزش ببینید و از پشتیبانی اساتید برخوردار باشید.

گالری تصاویر دوره منبت کار ماهر:

چرا دوره کار در خانه وودیانو؟

ورود به دنیای لذت بخش کار با چوب با حداقل ها

یکی از دغدغه های علاقمندان به یادگیری هنرهای چوبی در آماده سازی شرایط لازم برای ورود به دنیای چوب است. شرایطی مانند سرمایه اولیه لازم برای خرید ابزار و ماشین آلات صنایع چوب، تهیه فضای کارگاهی و غیره. اما در دوره کار در خانه وودیانو تمام این دغدغه ها را برای شما حل کرده ایم چرا که می توانید در خانه و با حداقل ابزار، فضا و امکانات لذت شیرین کار با چوب را تجربه کنید و شروع به ساخت محصولات چوبی زیبا، جذاب و ارزشمندی کنید که حتی بتوانید از این راه کسب درآمد کنید! در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چگونه با حداقل ها بهترین آثار چوبی را بسازید و مسیر حرفه ای فعالیت کار با چوب تان را با کمترین دغدغه از منزل شروع کنید.

دوره کار در خانه وودیانو
دوره کار در خانه وودیانو

چهار دوره آموزشی در یک دوره!

یکی از نکات جالب توجه در این دوره آموزشی جامعیت و کامل بودن آموزش های قابل اجرا با انواع ابزارها در منزل است. به گونه ای که دوره کار در خانه وودیانو چهار بخش کار با کمان اره و سنباده، کار با مغارهای قلمی و ظریف، کار با چاقو تراش و در آخر کار با فرز مینیاتوری را از صفر تا صد در برنامه قرار داده ایم. در واقع شما با تهیه این دوره آموزشی عملا چهار مهارت فوق العاده را به خود اضافه می کنید که در نوع خود بی نظیر است. در حقیقت می توان گفت با تهیه و مشاهده دوره کار در خانه وودیانو قادر خواهید بود انواع سبک از پروژه های قابل اجرا در خانه را اجرا کنید؛ چرا که با یادگیری این مهارت های ضروری و مکمل می توانید ایده های خلاقانه ای را پیاده سازی کنید که افراد دیگر که فقط به یکی از این مهارت ها تسلط دارند نمی توانند آن را اجرا کنند.

آموزش کاملا پروژه محور و جزء به جزء

نکته جالب توجه در دوره “کار در خانه وودیانو” این است که تمامی آموزش ها از سطح مقدماتی ارائه شده است به طوری که شما بدون نیاز به پیش زمینه خاصی بتوانید گام به گام همراه با آموزش پیشرفت کنید. هم چنین بعد از ارائه آموزش های پایه ای و اصولی و قبل از ورود به بخش پروژه ها، تمرینات خاصی برای هنرجویان در نظر گرفته شده است که به این ترتیب به تسلط لازم در اجرای تکنیک ها خواهید رسید. 

یکی دیگر از نقاط قوت این مجموعه آموزشی در اجرای پروژه های مختلف در سطوح و گروه های متنوع است. در هر گروه آموزشی (اره مویی، مغار ظریف، چاقو تراش و فرز مینیاتوری) سه سطح پروژه مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه شده است تا تمامی نکات آموزش داده شده در حین کار و اجرای پروژه ها در عمل آزموده و مرور شوند. این موضوع به شدت به تقویت فرآیند یادگیری شما کمک خواهد کرد.

دوره کار در خانه وودیانو
دوره کار در خانه وودیانو

استفاده از تجربه ساعت ها تدریس

آشنا بودن با فضای آموزش و پرسش و پاسخ با علاقمندان به این هنر باعث شده است تا سرفصل های آموزشی ارائه شده بسیار مفید و کاربردی باشد به گونه ای که به پرسش های ذهنی مخاطبین دوره به طور کامل پاسخ دهد. هم چنین حضور یک فرد به اصطلاح “هنرجو” در کنار استاد در حین آموزش باعث شده است تا تمامی ایرادات و مشکلات احتمالی شما در حین اجرای پروژه ها برطرف شود و این موضوع خود بسیار کمک کننده خواهد بود.

فیلم برداری حرفه ای از زوایای بی نظیر

قطعا یکی از نکات ارزشمند در ساخت و تولید دوره کار در خانه وودیانو استفاده از ابزارهای حرفه ای تولید محتوا بوده است. در حین ضبط این دوره از دوربین های فوق حرفه ای با کیفیت تصویر بسیار بالا و زوم عالی بر روی کار استفاده شده است تا هنرجو هنگام مشاهده آموزش های ویدیویی از منزل بتواند تجربه ای بی نظیر از تسلط بر کار داشته باشد به طوری که حتی در کلاس حضوری هم به چنین زوایای دیدی از کار دست نخواهد یافت! ضمنا صدابرداری هم با کیفیت بالا انجام شده است تا از این نظر هم دغدغه ای برای هنرجو در درک مفاهیم به وجود نیاید.

دوره کار در خانه وودیانو
دوره کار در خانه وودیانو

پشتیبانی فنی و تخصصی پس از خرید دوره

پس از خرید مجموعه کار در خانه وودیانو بستر های لازم جهت ارتباط با کارشناسان دوره برای خریدار فراهم خواهد شد تا در صورت اشکال در مرحله اجرا بتواند با ساده ترین شکل ممکن مشکل به کمک ما برطرف کند. علاوه بر امکان ارسال سوالات از پنل کاربری اختصاصی در سایت، یک پیج اینستاگرامی مجزا و اختصاصی برای شرکت کنندگان دوره به منظور حمایت بیشتر و رفع نیازهای هنرجویان در نظر گرفته شده است.

بروز رسانی رایگان!

دوره کار در خانه وودیانو یک دوره فعال و پویا است. بدین صورت که بعد از انتشار دوره باز هم بنا به نیاز و درخواست مخاطبین سرفصل های آموزشی جدید به این دوره اضافه خواهد شد. با توجه به سمت و سوی بازار و یا احساس نیاز از سوی خریداران مجموعه، تلاش می شود آپدیت های برای مجموعه قرار گیرد. این آپدیت ها بدون نیاز به هزینه دوباره و به رایگان در اختیار خریداران مجموعه قرار خواهد گرفت.

دوره کار در خانه وودیانو

دوره ویدیویی کار در خانه وودیانو (منبت ظریف و حجم تراشی) یک دوره آموزشی غیرحضوری ویدیویی برای شروع کار با چوب در منزل و با حداقل ابزار، فضا و سرمایه است. این دوره آموزشی شامل چهار گروه آموزشی کار با اره و سنباده، مغارهای ظریف، مغار چاقویی و فرز مینیاتوری است. این مجموعه با بیش از 32 ساعت آموزش کاملا فارسی توسط مجموعه وودیانو تهیه شده است.

در صورتی که نسخه دانلودی محصول “کار در خانه وودیانو” را تهیه کرده باشید، بعد از پرداخت آنلاین مبلغ از طریق درگاه بانکی، به طور اتوماتیک و بلافاصله به صفحه دانلود محصول منتقل خواهید شد. در این صفحه دسترسی لینک های دانلود فیلم های آموزشی و فایل طرح های این مجموعه برای شما باز خواهد شد.

در صورتی که نسخه فیزیکی پستی (ارسال فلش) محصول آموزش کار در خانه وودیانو را تهیه کرده باشید، بعد از پرداخت آنلاین مبلغ از طریق درگاه بانکی، سفارش شما ثبت می شود و در اسرع وقت به آدرس پستی ثبت شده توسط شما ارسال می شود.
محصول با کیفیت فول اچ دی در یک فلش مموری 64 گیگ ارسال می شود. فرمت فایل ها به صورت فیلم بوده و قابلیت پخش بر روی کامپیوتر و تلویزیون را داراست.

هم چنین همراه با دوره یک کارت تخفیف خرید رنگ از برند مونوکوت دریافت خواهید کرد.

ارسال فیزیکی (همراه با هدایای ویژه) 320 هزار تومان هزینه بیشتری دارد.

خیر. در این دوره آموزشی از پایه تمامی مفاهیم و نکات مورد نیاز برای یادگیری و شروع کار  ارائه شده است و  نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارد.
بدین ترتیب کلیه علاقمندان به چوب و  هنرهای چوبی که در ابتدای ورود به دنیای کار با چوب هستند می توانند بدون هیچ گونه پیش نیاز قبلی از این محصول فوق العاده ارزشمند استفاده کنند.
در دوره کار در خانه وودیانو با توجه به تجربه ما در امر آموزش به تمام پرسش هایی که ممکن هست برای بیننده پیش آید را جزء به جزء پاسخ دادیم.

در صورت مواجه با هر گونه مشکلی در روند خرید یا دانلود، پشتیبانی مجموعه بلافاصله مشکل شما را حل خواهد کرد. شماره واتساپ پشتیبان فنی (فقط برای مشکلات خرید): 09021512507

جالب است بدانید که این محصول آموزشی به گونه ضبط و تدوین شده است که به طور کامل تمامی مباحث و زوایا به هنگام توضیحات پوشش داده شده است به طوری که نه تنها نسبت به کلاس های حضوری چیزی کم ندارد بلکه می توان گفت به دلیل برنامه ریزی و دقتی که در ساخت و تولید این مجموعه شده است حتی از کلاس های حضوری هم با کیفیت تر و پر بارتر است؛ هم چنین قسمت جذاب ماجرا اینجاست که شما با تهیه این محصول آموزشی از پشتیبانی همیشگی ما برخوردار خواهید بود و می توانید سوالات خود را با ارتباط مستقیم با مدرسین دوره بپرسید. ضمنا ما در “وودیانو” آماده ایم تا پاسخگوی نیازهای مشاوره ای شما دوستان باشیم. ما در کنارتان هستیم تا شما به نتیجه دلخواه تان برسید. بنابراین دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد.

این محصول برای تمام علاقمندان به هنر منبت ظریف، حجم تراشی و کارهای قابل اجرا با چوب در منزل و کسانی که علاقمند به لذت کار کردن با چوب و مغار هستند مناسب است. ضمنا اگر علاقمند به یادگیری این هنر به عنوان یک حرفه هستید این دوره نیز مناسب شماست تا با یادگیری آن وارد بازار کار شوید.

با خیال راحت می گوییم هیچ اتفاقی! فقط به جای استفاده از تجربیات تجربه شده، خود باید با سعی و خطای فراوان و تحمل هزینه های مالی و زمانی قابل توجه این مسیر را طی کنید. مسیری که می توانستید با صرف هزینه ای اندک در مدت زمانی بسیار کم و با پشتیبانی و استفاده از تجربیات حرفه ای های این هنر طی کنید را باید در مدت زمان زیاد و کیفیت بسیار پایین تر و صرف هزینه های هنگفت طی کنید.

بله. دوره کار در خانه وودیانو حتی پس از تهیه نیز آپدیت دارد! و با توجه به درخواست های خریداران و یا تغییرات بازار بسته های آپدیت به مجموعه افزوده شده و به صورت رایگان در اختیاران خریداران قبلی مجموعه قرار می گیرد.

با خیال راحت خرید کنید (گارانتی دوره):

ما به کیفیت آموزش های ارائه شده در این محصول آموزشی ایمان داریم و مطمئن هستیم که بعد از مشاهده و به کار بستن این آموزش ها نتایج آن را در کار خود مشاهده خواهید کرد. به همین دلیل برای این محصول گارانتی اثربخشی ۳۰ روزه در نظر گرفتیم تا شما با خیال راحت و بدون کوچک ترین ریسکی بتوانید از این محصول آموزشی فوق العاده نهایت بهره را ببرید. بدین ترتیب بعد از خرید محصول تا یک ماه فرصت دارید تا محتویات این بسته آموزشی را کامل مشاهده کنید و در صورتی که از محتویات ارائه شده رضایت نداشتید می توانید کل وجه پرداختی را پس بگیرید. هدف ما از ارائه این آموزش ها کسب رضایت شماست. به همین دلیل در ساخت این محصول نهایت دقت و کیفیت را لحاظ کرده ایم و به همین منظور با قدرت از کیفیت بالای این محصول آموزشی صحبت می کنیم.

نظرات هنرجویان دوره کار در خانه:

نظرات هنرجویان دوره کار در خانه وودیانو

2 ویدئوها

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

واتساپ وودیانو

اینستاگرام وودیانو

تلگرام وودیانو