دوره جامع آموزش ویدیویی منبت کار ماهر

دوره منبت کار ماهر

نسخه پستی (فلش مموری): 5/700/000 تومان 

نسخه دانلودی (آنلاین): 5/300/000 تومان (با تخفیف: 3/800/000 تومان)

این محصول دارای گارانتی اثربخشی است

در سایت وودیانو این آموزش با قیمت اصلی ارائه می شود.

برای این مجموعه آموزشی در هر ماه  دو عدد تخفیف ویژه برای دو نفر در نظر گرفته شده که برای استفاده از این تخفیف

می توانید از طریق واتساپ، تلگرام یا ایمو ثبت سفارش کنید.

مدرسین دوره

محمود صفری - طاها کیارستمی

مدت زمان آموزش

44 ساعت فیلم آموزشی مفید

تعداد ویدیوها

89 فیلم آموزشی

مخاطبین دوره

علاقمندان به یادگیری منبت کاری چوب

گارانتی دوره

دارای ضمانت اثربخشی

ویدیوی معرفی دوره:

سرفصل های دوره منبت کار ماهر دقیقا شامل چه مواردی است؟

فایل های مکمل همراه دوره:

1200 طرح منبت

کادر، حاشیه، اسلیمی، ختایی، رئال و...

250 طرح منبت 3 بعدی

قابل اجرا به صورت CNC و دستی

1250 طرح منبت وکتوری

قابل اجرا به صورت CNC و دستی

65 کتاب و مجله

با کیفیت عالی و مفید و کاربردی

فایل پروژه های دوره

فایل وکتور شده و با کیفیت از پروژه ها

طرح های منبت چوب دوره منبت کار ماهر
کتاب های منبت چوب دوره منبت کار ماهر
طرح های منبت چوب دوره منبت کار ماهر

رزومه مدرسین دوره:

نمونه کارهای اجرا شده توسط مدرسین دوره:

آیا قیمت این محصول آموزشی مناسب است؟

قیمت دوره آموزشی جامع منبت کاری چوب “منبت کار ماهر” به ازای بیش از 40 ساعت آموزش ویدیویی مفید از سرفصل های منبت چوب همراه با برخورداری از پشتیبانی اختصاصی و گارانتی ۱۰۰% رضایت از محصول مبلغ 5.100.000 تومان است. البته ارزش حقیقی این دوره آموزشی بسیار بیشتر از این مبلغ است و تجربیات و نکات فنی که در این مجموعه آموزشی ارائه می شود حاصل سال ها تجربه حرفه ای و عملی و آکادمیک در این حوزه است که یکجا به صورت این دوره آموزشی تهیه شده است. در واقع شما با تهیه این دوره هزینه نمی کنید بلکه این مبلغ را بر روی خود سرمایه گذاری می کنید تا با یادگیری اصولی این مهارت ارزشمند، یک بار برای همیشه منبت کاری چوب را حرفه ای بیاموزید.

فقط کافیست قیمت این دوره آموزشی ارزشمند را که حاصل تجربیات ناب 20 ساله اساتید حرفه ای این رشته است را با قیمت وسایل دیگر مقایسه کنید تا ببینید قیمت این دوره تا چه حد پایین است. مطمئنا شما با یادگیری مهارت ارزشمند “منبت کاری چوب” می توانید خیلی زود با اجرای چند پروژه کوچک به درآمد برسید و علاوه بر جبران هزینه دوره، سود هم بکنید! ضمن اینکه شما با یادگیری محتویات ارزشمند ارائه شده در این دوره می توانید از منبت کاری چوب به عنوان یک شغل استفاده کنید و به کسب درآمد بپردازید.

اگر نگاهی به کلاس های حضوری که در حال برگزاری است بکنید متوجه خواهید شد که با این مبلغ حتی نمی توان در یک کلاس یک یا دو روزه مقدماتی منبت چوب شرکت کرد! ولی در دوره “منبت کار ماهر” شما با پرداخت این مبلغ جزئی می توانید به اندازه چند ده کلاس آموزشی حضوری آموزش ببینید و از پشتیبانی اساتید برخوردار باشید.

گالری تصاویر دوره منبت کار ماهر:

لذت کار با چوب را تجربه کنید!

چرا دوره منبت کار ماهر؟

آموزش کاملا ایرانی مطابق با بازار و سلیقه ایرانی

دوره آموزشی “منبت کار ماهر” کاملا منطبق بر بازار ایران است و تمامی متریال، ابزارها و روش های گفته شده به راحتی قابل دستیابی و استفاده است. ضمنا پروژه هایی در این دوره آموزش کار شده است که با یادگیری آن ها می توانید به سرعت وارد بازار کار شده و از این راه کسب درآمد کنید.

دوره آموزش منبت ,کلاس آموزش منبت ,دوره آموزش منبت ,منبت چوب, منبت کار ماهر
دوره آموزش منبت ,کلاس آموزش منبت ,دوره آموزش منبت ,منبت چوب, منبت کار ماهر

تجربیات و ترفند های نگو را گفتیم!

در این دوره نکات، ترفندها و قلق هایی گفته شده است که حاصل سال ها تجربه عملی و اجرای پروژه های بزرگ و کوچک بوده است. نکاتی که شاید برای به دست آوردن هر کدام از آن ها باید هزینه مالی و زمانی فراوانی بپردازید!

نکاتی که بسیاری از اساتید موفق تنها با تکیه بر آن ها و با ایجاد تمایز بخش بزرگی از بازار کار شهر خود را در دست گرفته اند.

آموزش کاملا پروژه محور و جزء به جزء

نکته جالب توجه در دوره “منبت کار ماهر” این است که تمامی آموزش ها از سطح مقدماتی ارائه شده است به طوری که شما بدون نیاز به پیش زمینه خاصی بتوانید گام به گام همراه با آموزش پیشرفت کنید. هم چنین بعد از ارائه آموزش های پایه ای و اصولی و قبل از ورود به بخش پروژه ها، سرمشق های تمرینی خاصی برای هنرجویان در نظر گرفته شده است که به این ترتیب به تسلط لازم در اجرای تکنیک ها خواهید رسید.

دوره آموزش منبت ,کلاس آموزش منبت ,دوره آموزش منبت ,منبت چوب, منبت کار ماهر
دوره آموزش منبت ,کلاس آموزش منبت ,دوره آموزش منبت ,منبت چوب, منبت کار ماهر

استفاده از تجربه ساعت ها تدریس

آشنا بودن با فضای آموزش و پرسش و پاسخ با علاقمندان به این هنر باعث شده است تا سرفصل های آموزشی ارائه شده بسیار مفید و کاربردی باشد به گونه ای که به پرسش های ذهنی مخاطبین دوره به طور کامل پاسخ دهد. هم چنین حضور یک فرد به اصطلاح “هنرجو” در کنار استاد در حین آموزش باعث شده است تا تمامی ایرادات و مشکلات احتمالی شما در حین اجرای پروژه ها برطرف شود و این موضوع خود بسیار کمک کننده خواهد بود.

فیلم برداری حرفه ای از زوایای بی نظیر

قطعا یکی از نکات ارزشمند در ساخت و تولید دوره منبت کار ماهر استفاده از ابزارهای حرفه ای تولید محتوا بوده است. در حین ضبط این دوره از دوربین های فوق حرفه ای با کیفیت تصویر بسیار بالا و زوم عالی بر روی کار استفاده شده است تا هنرجو هنگام مشاهده آموزش های ویدیویی از منزل بتواند تجربه ای بی نظیر از تسلط بر کار داشته باشد به طوری که حتی در کلاس حضوری هم به چنین زوایای دیدی از کار دست نخواهد یافت! ضمنا صدابرداری هم با کیفیت بالا انجام شده است تا از این نظر هم دغدغه ای برای هنرجو در درک مفاهیم به وجود نیاید.

دوره آموزش منبت ,کلاس آموزش منبت ,دوره آموزش منبت ,منبت چوب, منبت کار ماهر
دوره آموزش منبت ,کلاس آموزش منبت ,دوره آموزش منبت ,منبت چوب, منبت کار ماهر

پشتیبانی فنی و تخصصی پس از خرید دوره

پس از خرید مجموعه منبت کار ماهر بستر های لازم جهت ارتباط با کارشناسان دوره برای خریدار فراهم خواهد شد تا در صورت اشکال در مرحله اجرا بتواند با ساده ترین شکل ممکن مشکل به کمک ما برطرف کند. علاوه بر امکان ارسال سوالات از پنل کاربری اختصاصی در سایت، یک پیج اینستاگرامی مجزا و اختصاصی برای شرکت کنندگان دوره به منظور حمایت بیشتر و رفع نیازهای هنرجویان در نظر گرفته شده است.

بروز رسانی رایگان!

منبت کار ماهر دوره فعال و پویا است. بدین صورت که بعد از انتشار دوره باز هم بنا به نیاز و درخواست مخاطبین سرفصل های آموزشی جدید به این دوره اضافه خواهد شد. با توجه به سمت و سوی بازار و یا احساس نیاز از سوی خریداران مجموعه، تلاش می شود آپدیت های برای مجموعه قرار گیرد. این آپدیت ها بدون نیاز به هزینه دوباره و به رایگان در اختیار خریداران مجموعه قرار خواهد گرفت.

دوره آموزش منبت ,کلاس آموزش منبت ,دوره آموزش منبت ,منبت چوب, منبت کار ماهر

منبت کار ماهر یک مجموعه ویدئو های آموزشی با موضوع منبت کاری چوب است. این مجموعه با بیش از 40 ساعت آموزش کاملا فارسی با تلاش مجموعه های “وودیانو” و “آیچوب” تهیه شده است.
منبت کار ماهر با تکیه بر تجربه چندین ساله این دو گروه با با رویکردی کاملا کاربردی و منطبق بر بازار کار ایران تهیه شده است و منبعی بسیار ارزشمند برای یادگیری مطمئن منبت کاری چوب باشد.

در صورتی که نسخه دانلودی محصول آموزش “منبت کار ماهر”را تهیه کرده باشید، بعد از پرداخت آنلاین مبلغ از طریق درگاه بانکی، به طور اتوماتیک و بلافاصله به صفحه دانلود محصول منتقل خواهید شد. در این صفحه به لینک های دانلود فیلم های آموزشی و فایل طرح های منبت کاری این مجموعه دسترسی دارید.

در صورتی که نسخه فیزیکی پستی (ارسال فلش) محصول آموزش منبت کار ماهر را تهیه کرده باشید، بعد از پرداخت آنلاین مبلغ از طریق درگاه بانکی، سفارش شما ثبت می شود و در اسرع وقت به آدرس پستی ثبت شده توسط شما ارسال می شود.
محصول با کیفیت فول اچ دی در یک فلش مموری 64 گیگ ارسال می شود. فرمت فایل ها به صورت فیلم بوده و قابلیت پخش بر روی کامپیوتر و تلویزیون را داراست.

علاوه بر فیلم های آموزشی دوره، گنجینه ای طرح های منبت که به طور اختصاصی آماده شده است ارائه خواهد شد

ارسال فیزیکی 200 هزار تومان هزینه بیشتری دارد.

خیر. در این دوره آموزشی از پایه تمامی مفاهیم و نکات مورد نیاز برای یادگیری منبت کاری چوب  ارائه شده است و  نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارد.
بدین ترتیب کلیه علاقمندان به چوب و  هنرهای چوبی که در ابتدای ورود به دنیای کار با چوب هستند می توانند بدون هیچ گونه پیش نیاز قبلی از این محصول فوق العاده ارزشمند استفاده کنند.
در دوره منبت کار ماهر با توجه به تجربه ما در امر آموزش به تمام پرسش هایی که ممکن هست برای بیننده پیش آید را جزء به جزء پاسخ دادیم.

در صورت مواجه با هر گونه مشکلی در روند خرید یا دانلود، پشتیبانی مجموعه بلافاصله مشکل شما را حل خواهد کرد. شماره پشتیبان فنی (فقط برای مشکلات خرید): 09021512507

جالب است بدانید که این محصول آموزشی به گونه ضبط و تدوین شده است که به طور کامل تمامی مباحث و زوایا به هنگام توضیحات پوشش داده شده است به طوری که نه تنها نسبت به کلاس های حضوری چیزی کم ندارد بلکه می توان گفت به دلیل برنامه ریزی و دقتی که در ساخت و تولید این مجموعه شده است حتی از کلاس های حضوری هم با کیفیت تر و پر بارتر است؛ هم چنین قسمت جذاب ماجرا اینجاست که شما با تهیه این محصول آموزشی از پشتیبانی همیشگی ما برخوردار خواهید بود و می توانید سوالات خود را با ارتباط مستقیم با مدرسین دوره بپرسید. ضمنا ما در “وودیانو” و “آیچوب” آماده ایم تا پاسخگوی نیازهای مشاوره ای شما دوستان باشیم. ما در کنارتان هستیم تا شما به نتیجه دلخواه تان برسید. بنابراین دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد.

این محصول برای تمام علاقمندان به هنر منبت و کسانی که علاقمند به لذت کار کردن با چوب و مغار هستند مناسب است. ضمنا اگر علاقمند به یادگیری هنر منبت به عنوان یک حرفه هستید این دوره نیز مناسب شماست تا با یادگیری آن وارد بازار کار شوید.

با خیال راحت می گوییم هیچ اتفاقی! فقط به جای استفاده از تجربیات تجربه شده، خود باید با سعی و خطای فراوان و تحمل هزینه های مالی و زمانی قابل توجه این مسیر را طی کنید. مسیری که می توانستید با صرف هزینه ای اندک در مدت زمانی بسیار کم و با پشتیبانی و استفاده از تجربیات حرفه ای های این هنر طی کنید را باید در مدت زمان زیاد و کیفیت بسیار پایین تر و صرف هزینه های هنگفت طی کنید.

بله. دوره منبت کار ماهر حتی پس از تهیه نیز آپدیت دارد! و با توجه به درخواست های خریداران و یا تغییرات بازار بسته های آپدیت به مجموعه افزوده شده و به صورت رایگان در اختیاران خریداران قبلی مجموعه قرار می گیرد.

با خیال راحت خرید کنید (گارانتی دوره):

ما به کیفیت آموزش های ارائه شده در این محصول آموزشی ایمان داریم و مطمئن هستیم که بعد از مشاهده و به کار بستن این آموزش ها نتایج آن را در کار خود مشاهده خواهید کرد. به همین دلیل برای این محصول گارانتی اثربخشی ۳۰ روزه در نظر گرفتیم تا شما با خیال راحت و بدون کوچک ترین ریسکی بتوانید از این محصول آموزشی فوق العاده نهایت بهره را ببرید. بدین ترتیب بعد از خرید محصول تا یک ماه فرصت دارید تا محتویات این بسته آموزشی را کامل مشاهده کنید و در صورتی که از محتویات ارائه شده رضایت نداشتید می توانید کل وجه پرداختی را پس بگیرید. هدف ما از ارائه این آموزش ها کسب رضایت شماست. به همین دلیل در ساخت این محصول نهایت دقت و کیفیت را لحاظ کرده ایم و به همین منظور با قدرت از کیفیت بالای این محصول آموزشی صحبت می کنیم.

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

واتساپ وودیانو

اینستاگرام وودیانو

تلگرام وودیانو