دوره جامع آموزش ویدیویی رنگ کار ماهر

بسته رنگ کار ماهر

نسخه پستی (فلش مموری): ۴/۹۰۰/۰۰۰ تومان 

نسخه دانلودی (آنلاین): ۴/۹۰۰/۰۰۰ تومان (با تخفیف ویژه ۴/۵۰۰/۰۰۰ تومان)

این محصول دارای گارانتی اثربخشی است

مدرسین دوره

طاها کیارستمی - مهدی افرازی

مدت زمان آموزش

۲۱ ساعت فیلم آموزشی مفید

تعداد ویدیوها

۶۴ فیلم آموزشی

مخاطبین دوره

علاقمندان به یادگیری رنگ کاری چوب

گارانتی دوره

دارای ضمانت اثربخشی

ویدیوی معرفی دوره:

سرفصل های دوره رنگ کار ماهر دقیقا شامل چه مواردی است؟

مشاهده بخشی از دوره: آموزش رنگ طلایی

رزومه مدرسین دوره:

نمونه کارهای اجرا شده توسط مدرسین دوره:

آیا قیمت این محصول آموزشی مناسب است؟

قیمت دوره آموزشی جامع رنگ کاری چوب “رنگ کار ماهر” به ازای بیش از ۲۱ ساعت آموزش ویدیویی مفید از بیش از ۱۲۰ سرفصل رنگ چوب و گارانتی ۱۰۰% رضایت از محصول مبلغ ۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان است. البته ارزش حقیقی این دوره آموزشی بسیار بیشتر از این مبلغ است و تجربیات و نکات فنی که در این مجموعه آموزشی ارائه می شود حاصل سال ها تجربه حرفه ای و عملی و آکادمیک در این حوزه است که یکجا به صورت این دوره آموزشی تهیه شده است. در واقع شما با تهیه این دوره هزینه نمی کنید بلکه این مبلغ را بر روی خود سرمایه گذاری می کنید تا با یادگیری اصولی این مهارت ارزشمند، یک بار برای همیشه رنگ کاری چوب را حرفه ای بیاموزید.

فقط کافیست قیمت این دوره آموزشی ارزشمند را که حاصل تجربیات ناب ۲۰ ساله اساتید حرفه ای این رشته است را با قیمت وسایل دیگر مقایسه کنید تا ببینید قیمت این دوره تا چه حد پایین است. مطمئنا شما با یادگیری مهارت ارزشمند “رنگ کاری چوب” می توانید خیلی زود با اجرای چند پروژه کوچک به درآمد برسید و علاوه بر جبران هزینه دوره، سود هم بکنید! ضمن اینکه شما با یادگیری محتویات ارزشمند ارائه شده در این دوره می توانید از رنگ کاری چوب به عنوان یک شغل استفاده کنید و به کسب درآمد بپردازید.

گالری تصاویر دوره رنگ کار ماهر:

چرا دوره رنگ کار ماهر؟

آموزش کاملا ایرانی مطابق با بازار و سلیقه ایرانی

دوره آموزشی “رنگ کار ماهر” کاملا منطبق بر بازار ایران است و تمامی متریال، ابزارها و روش های گفته شده به راحتی قابل دستیابی و استفاده است. ما در این دوره آموزشی بهترین های بازار را به شما معرفی کرده ایم تا با خیالی آسوده شروع به کار کنید.

 

دوره رنگ کاری چوب, فیلم آموزش رنگ کاری, دوره آموزش رنگ چوب, کلاس آموزش رنگ
دوره رنگ کاری چوب, فیلم آموزش رنگ کاری, دوره آموزش رنگ چوب, کلاس آموزش رنگ

تجربیات و ترفند های نگو را گفتیم!

در این دوره نکات، ترفندها و قلق هایی گفته شده است که حاصل سال ها تجربه عملی و اجرای پروژه های بزرگ و کوچک بوده است. نکاتی که شاید برای به دست آوردن هر کدام از آن ها باید هزینه مالی و زمانی و گاها جانی فراوانی بپردازید!

نکاتی که بسیاری از اساتید موفق تنها با تکیه بر آن ها و با ایجاد تمایز بخش بزرگی از بازار رنگ  چوب شهر خود را در دست گرفته اند.

آموزش کاملا پروژه محور و جزء به جزء

در این آموزش بیش از ۳۰ سمپل مجزا با انواع پوشش ها و تم های رنگی مختلف به صورت عملی در طول آموزش اجرا شده است تا به طور کامل با جزئیات اجرای انواع رنگ های مخصوص چوب آشنا شوید. با یادگیری این نکات و آموزش ها در هنگام رنگ کاری انواع پروژه ها، گزینه های اجرایی زیادی در دسترس تان خواهد بود تا بسته به نوع و کاربرد پروژه بهترین پوشش رنگی برای چوب را انتخاب کنید.

دوره رنگ کاری چوب, فیلم آموزش رنگ کاری, دوره آموزش رنگ چوب, کلاس آموزش رنگ
دوره رنگ کاری چوب, فیلم آموزش رنگ کاری, دوره آموزش رنگ چوب, کلاس آموزش رنگ

استفاده از تجربه ساعت ها تدریس

آشنا بودن با فضای آموزش و پرسش و پاسخ با علاقمندان به این هنر باعث شده است تا سرفصل های آموزشی ارائه شده بسیار مفید و کاربردی باشد به گونه ای که به پرسش های ذهنی مخاطبین دوره به طور کامل پاسخ دهد.

همه سوال های شما را می دانیم!

در ساخت این دوره آموزشی سعی شده است تا از ماحصل بیش از ۲۰ هزار مشاوره و پرسش و پاسخ در سایت، مشاوره تلفنی و مجازی استفاده شود. در تمام مراحل تهیه مجموعه آموزشی رنگ کار ماهر پاسخ به پرسش ها و رفع ابهامات احتمالی در هر سرفصل مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

دوره رنگ کاری چوب, فیلم آموزش رنگ کاری, دوره آموزش رنگ چوب, کلاس آموزش رنگ
دوره رنگ کاری چوب, فیلم آموزش رنگ کاری, دوره آموزش رنگ چوب, کلاس آموزش رنگ

گارانتی ۱۰۰% رضایت از دوره

ما چنان به محتویات این دوره آموزشی ایمان داریم که به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که بعد از تهیه دوره از مشاهده ترفندها و تکنیک های آموزش داده شده شگفت زده خواهید شد! دوره رنگ کار ماهر با بیش از ۳۰۰۰ هنرجوی موفق در کشور بدون شک یکی از بهترین دوره های آموزشی تخصصی در این حوزه است.

بروز رسانی رایگان!

رنگ کار ماهر دوره فعال و پویا است. بدین صورت که بعد از انتشار دوره باز هم بنا به نیاز و درخواست مخاطبین سرفصل های آموزشی جدید به این دوره اضافه خواهد شد. با توجه به سمت و سوی بازار و یا احساس نیاز از سوی خریداران مجموعه، تلاش می شود آپدیت های برای مجموعه قرار گیرد. این آپدیت ها بدون نیاز به هزینه دوباره و به رایگان در اختیار خریداران  مجموعه قرار خواهد گرفت.

دوره رنگ کاری چوب, فیلم آموزش رنگ کاری, دوره آموزش رنگ چوب, کلاس آموزش رنگ

رنگ کار ماهر یک مجموعه ویدئو های آموزشی با موضوع رنگ کاری چوب است. این مجموعه با بیش از ۲۱ ساعت آموزش کاملا فارسی و ۶۵ سرفصل با تلاش مجموعه های “وودیانو” و “آیچوب” تهیه شده است.
رنگ کار ماهر با تکیه بر تجربه چندین ساله این دو گروه با با رویکردی کاملا کاربردی و منطبق بر بازار رنگ ایران تهیه شده است و منبعی بسیار ارزشمند برای یادگیری متمطئن رنگ کاری چوب باشد.

در صورتی که نسخه دانلودی محصول آموزش “رنگ کار ماهر”را تهیه کرده باشید،بعد از پرداخت آنلاین مبلغ از طریق درگاه بانکی، به طور اتوماتیک و بلافاصله به صفحه دانلود محصول منتقل خواهید شد. در این صفحه به لینک های دانلود این مجموعه دسترسی دارید.

در صورتی که نسخه فیزیکی پستی (ارسال فلش) محصول آموزش رنگ کار ماهر را تهیه کرده باشید، بعد از پرداخت آنلاین مبلغ از طریق درگاه بانکی، سفارش شما ثبت می شود و در اسرع وقت به آدرس پستی ثبت شده توسط شما ارسال می شود.
محصول با کیفیت فول اچ دی در یک فلش مموری ۳۲ گیگ ارسال می شود. فرمت فایل ها به صورت فیلم بوده و قابلیت پخش بر روی کامپیوتر و تلویزیون را داراست.
ارسال فیزیکی ۲۰۰ هزار تومان هزینه بیشتری دارد

خیر. در این دوره آموزشی از پایه تمامی مفاهیم و نکات مورد نیاز برای یادگیری رنگ کاری چوب  ارائه شده است و  نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارد.
بدین ترتیب کلیه علاقمندان به چوب و  هنرهای چوبی که در ابتدای ورود به دنیای کار با چوب هستند می توانند بدون هیچ گونه پیش نیاز قبلی از این محصول فوق العاده ارزشمند استفاده کنند.
در دوره رنگ کار ماهر با توجه به تجربه ما در امر آموزش به تمام پرسش هایی که ممکن هست برای بیننده پیش آید را جزء به جزء پاسخ دادیم.

در صورت مواجه با هر گونه مشکلی در روند خرید یا دانلود، پشتیبانی مجموعه بلافاصله مشکل شما را حل خواهد کرد. شماره پشتیبان فنی (فقط برای مشکلات خرید): ۰۹۰۲۱۵۱۲۵۰۷

جالب است بدانید که این محصول آموزشی به گونه ضبط و تدوین شده است که به طور کامل تمامی مباحث و زوایا به هنگام توضیحات پوشش داده شده است به طوری که نه تنها نسبت به کلاس های حضوری چیزی کم ندارد بلکه می توان گفت به دلیل برنامه ریزی و دقتی که در ساخت و تولید این مجموعه شده است حتی از کلاس های حضوری هم با کیفیت تر و پر بارتر است؛ هم چنین قسمت جذاب ماجرا اینجاست که شما با تهیه این محصول آموزشی از پشتیبانی همیشگی ما برخوردار خواهید بود و می توانید سوالات خود را با ارتباط مستقیم با مدرسین دوره بپرسید. ضمنا ما در “وودیانو” و “آیچوب” آماده ایم تا پاسخگوی نیازهای مشاوره ای شما دوستان باشیم. ما در کنارتان هستیم تا شما به نتیجه دلخواه تان برسید. بنابراین دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد.

این محصول برای تمام علاقمندان به صنعت چوب،هنرمندان هنرهای چوبی،نجاران، فروشندگان رنگ، پیمان کاران پروژه های چوبی، ناظرین خطوط رنگ، فروشندگان رنگ،سازندگان فرنیچرهای چوبی و… مناسب است و توصیه می شود.

با خیال راحت می گوییم هیچ اتفاقی! فقط به جای استفاده از تجربیات تجربه شده، خود باید با سعی و خطای فراوان و تحمل هزینه های مالی و زمانی قابل توجه این مسیر را طی کنید. مسیری که می توانستید با صرف هزینه ای اندک در مدت زمانی بسیار کم و با پشتیبانی و استفاده از تجربیات حرفه ای های این صنعت طی کنید را باید در مدت زمان زیاد و کیفیت بسیار پایین تر و صرف هزینه های هنگفت طی کنید.

بله. دوره رنگ کار ماهر حتی پس از تهیه نیز آپدیت دارد! و با توجه به درخواست های خریداران و یا تغییرات بازار بسته های آپدیت به مجموعه افزوده شده و به صورت رایگان در اختیاران خریداران قبلی مجموعه قرار می گیرد.

ما به کیفیت آموزش های ارائه شده در این محصول آموزشی ایمان داریم و مطمئن هستیم که بعد از مشاهده و به کار بستن این آموزش ها نتایج آن را در کار خود مشاهده خواهید کرد. به همین دلیل برای این محصول گارانتی اثربخشی ۳۰ روزه در نظر گرفتیم تا شما با خیال راحت و بدون کوچک ترین ریسکی بتوانید از این محصول آموزشی فوق العاده نهایت بهره را ببرید. بدین ترتیب بعد از خرید محصول تا یک ماه فرصت دارید تا محتویات این بسته آموزشی را کامل مشاهده کنید و در صورتی که از محتویات ارائه شده رضایت نداشتید می توانید کل وجه پرداختی را پس بگیرید. هدف ما از ارائه این آموزش ها کسب رضایت شماست. به همین دلیل در ساخت این محصول نهایت دقت و کیفیت را لحاظ کرده ایم و به همین منظور با قدرت از کیفیت بالای این محصول آموزشی صحبت می کنیم.

نظرات هنرجویان دوره رنگ کار ماهر:

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

واتساپ وودیانو

اینستاگرام وودیانو

تلگرام وودیانو