وودیانو به عنوان بزرگ ترین مرجع آموزش هنرهای چوبی در ایران با در اختیار داشتن طیف وسیعی از مخاطبین علاقمند به صنعت چوب رسانه ای ایده آل و فوق العاده برای معرفی خدمات و محصولات تخصصی مرتبط با دنیای چوب و ابزار و رنگ است.

انواع روش های تبلیغاتی در سایت و اینستاگرام وودیانو (با بیش از ۱۱۰ هزار فالوئر واقعی و تخصصی صنعت چوب) در حال حاضر به شکل زیر است:

بنر اصلی سایت، رپورتاژ آگهی (متنی و ویدیویی)، بازدیدهای میدانی از کارخانه و کارگاه شما، استوری، ریلز و لایو مشترک اینستاگرامی، ایمیل مارکتینگ به اعضای سایت و پکیج های تبلیغاتی برای همکاری های بلند مدت.

وودیانو در این سال ها افتخار همراهی و همکاری با شرکت ها و برندهای نام آشنای صنعت چوب زیر را دارد:

 • مونوکوت ایران
 • کارخانه چوب قهرمانی
 • مجموعه آریانا روکش
 • انبار چوب خاوران
 • مجموعه مِدریت
 • مجموعه ابزار سعید
 • مجموعه کیف ابزار
 • مجموعه ابزارمارت
 • مجموعه ویراتک
 • مجموعه سراج صنعت
 • مجموعه سازوکار

 

تبلیغات نوع 1: بنر اصلی بالای سایت: جایگاه A

مبلغ: 3.000.000 تومان ماهانه

این بنر تبلیغاتی در تمامی صفحات سایت اعم از صفحه اصلی، مقالات سایت، دوره ها و تمامی برگه های سایت نمایش داده می شود. بنر بالای سایت پربازدیدترین نوع یک بنر در سایت است که مخاطب به محض ورود به سایت وودیانو آن را می بیند! با کلیک بر روی بنر کاربر به سمت سایت یا اینستاگرام شما هدایت می شود (در صورت نیاز یک صفحه اختصاصی برای برند شما در سایت وودیانو ایجاد می شود).

ابعاد بنر: 768 در 120 پیکسل

بنر جایگاه A سایت وودیانو

 

 

تبلیغات نوع 2: بنر پایین مطالب سایت: جایگاه B

مبلغ: 1.500.000 تومان ماهانه

این بنر تبلیغاتی در پایین تمامی صفحات مقالات سایت نمایش داده می شود. با کلیک بر روی بنر کاربر به سمت سایت یا اینستاگرام شما هدایت می شود (در صورت نیاز یک صفحه اختصاصی برای برند شما در سایت وودیانو ایجاد می شود).

ابعاد بنر: 768 در 120 پیکسل

بنر جایگاه B سایت وودیانو

 

تبلیغات نوع 3: رپورتاژ  آگهی متنی

مبلغ: 3.000.000 تومان 

در این روش یک مطلب کامل از معرفی محصولات و خدمات برند شما یا یک مطلب آموزشی-تبلیغاتی مرتبط با برند شما در وب سایت وودیانو منتشر می شود و برای همیشه در سایت باقی می ماند و حذف نخواهد شد! مزیت کلیدی این نوع از تبلیغات در قالب رپورتاژ آگهی متنی این است که مطلب ارسالی شما توسط تیم وودیانو مورد مطالعه و بازبینی قرار می گیرد و با اعمال تکنیک های سئو به مرور زمان در صفحه نتایج گوگل رتبه می گیرد. بدین ترتیب همواره مخاطبین جدیدی که از طریق گوگل به دنبال محصولات و خدمات شما هستند از این محتوای تبلیغاتی برند شما بهره مند می شوند.

نمونه رپورتاژ آگهی معرفی فروشگاه اینترنتی سازوکار

رپورتاژ آگهی متنی در سایت وودیانو

 

تبلیغات نوع 4: رپورتاژ  آگهی ویدیویی

مبلغ: از 6 تا 12 میلیون تومان 

در این روش محصول شما به استودیو وودیانو ارسال می شود تا توسط تیم وودیانو به طور اختصاصی تولید محتوا (متنی، تصویری و ویدیویی) صورت پذیرد. در این حالت، محصول شما توسط وودیانو به صورت ویدیویی جعبه گشایی  و معرفی می شود و کارکردهای آن تشریح می شود. ضمنا در یک حالت دیگر از این نوع رپورتاژ، یک آموزش از موضوع مرتبط با محصول شما ساخته می شود و در داخل این محتوای آموزشی محصولات و خدمات شما معرفی می گردد. به دلیل آموزشی بودن این نوع از تبلیغات، بازخورد بهتر و البته هزینه بیشتری برای تولید محتوا خواهد داشت. در رپورتاژ آگهی ویدیویی برند شما به عنوان اسپانسر ویدیو معرفی و راه های ارتباطی کاربران به مجموعه شما کامل در اختیارشان قرار می گیرد.

با توجه به نوع تبلیغات در قالب رپورتاژ آگهی و آیتم های گوناگون آن قیمت آن در بازه فوق متغییر است.

 

نمونه تبلیغ 1 (لمبه قهرمانی)

نمونه تبلیغ 2 (گیره مدریت)

نمونه تبلیغ 3 (رنگ مونوکوت)

 

برای هماهنگی در این زمینه به شماره واتساپ زیر پیام دهید

09394093314 (مهندس اکبریان)

 

تبلیغات نوع 5: بازدید از کارخانه یا کارگاه تولیدی شما

مبلغ: 10.000.000 تومان 

در این روش تیم وودیانو شخصا به مجموعه تولیدی شما مراجعه می کند و از کارخانه تولیدی یا کارگاه شما به صورت میدانی تولید محتوا می کند. در این حالت، در روز مراجعه به مجموعه شما تولید محتوای لایو و استوری دنباله دار در اینستاگرام وودیانو انجام می شود که مخاطبین را همراه خود می کند. در پایان نیز بعد از بازدید از مجموعه شما، چند روز بعد ویدیویی در اینستاگرام وودیانو در قالب پست به جهت معرفی محصولات و خدمات شما منتشر می گردد.

این مبلغ ویژه بازدید از کارخانه ها و کارگاه های تولیدی صنایع چوب در شهر تهران است. برای مابقی شهرها هزینه ایاب و ذهاب به مبلغ فوق افزوده خواهد شد.

 

برای هماهنگی در این زمینه به شماره واتساپ زیر پیام دهید

09938219839

 

تبلیغات نوع 6: استوری تبلیغاتی

مبلغ: 1.500.000 تومان 

در این بسته تبلیغ شما در قالب استوری در صفحه اینستاگرام وودیانو به نمایش در خواهد آمد.

اینستاگرام وودیانو با بیش از 110 هزار فالور واقعی و تخصصی صنعت چوب بستری قوی برای معرفی خدمات و کسب و کار شما با بازدهی بالا خواهد بود. وودیانو طی فعالیت خود در اینستاگرام تلاش کرده است با تولید محتوای متفاوت و اختصاصی رشد خود را ادامه دهد و جایگاهی تخصصی و پرشور و فعال برای علاقمندان به نجاری،رنگ چوب و ابزار باشد.

 در صورت تمایل برای این پلن محتوای استوری و کسب و کار پس از تایید وودیانو و اطمینان از همخوانی با قوانین آن منتشر خواهد شد. استوری تنها برای شرکت ها یا برند های ثبت شده یا فروشگاه های دارای نماد اعتماد و مطابق با قوانین درج شده در سایت وودیانو انجام خواهد شد.

ضمنا از قرار دادن هر گونه تبلیغ غیر تخصصی و غیر مرتبط با صنعت چوب معذوریم. هر گونه تبلیغ اجناس موسوم به بانه ای و کالاهای دست دوم انجام نخواهد شد.

سفارش دهنده می تواند یک استوری با توجه به استاندارد های اینستاگرام طراحی کند. در صورت عدم آشنایی با شیوه تبلیغ یا موضوع آن خدمات مشاوره ای از طرف وودیانو برای شما انجام خواهد شد.

پیج اینستاگرام وودیانو

 

تبلیغات نوع 7: پکیج های تبلیغاتی بلند مدت

مبلغ: متغیر بسته به پلن همکاری (از 30 میلیون به بالا)

این بسته های ویژه مخصوص شرکت ها، برندها و کارخانه های بزرگ فعال در صنعت چوب، رنگ و ابزار است که قصد برندینگ و تبلیغات گسترده و بلند مدت به واسطه مجموعه وودیانو را دارند.

پلن های تبلیغاتی در این روش ترکیبی از همه موارد تبلیغاتی اشاره شده در بالا است که به صورت منظم و هفتگی در تقویم تولید محتوای وودیانو گنجانده می شود. همان طور که می دانید یک پیام تبلیغاتی زمانی موثر است که بارها به شیوه های مختلف به گوش مخاطب برسد تا به طور کامل با آن آشنا و به استفاده از آن ترغیب شود. مزیت اصلی این پکیج های تبلیغاتی بلند مدت اثرگذاری فوق العاده به واسطه تداوم در معرفی محصولات و خدمات شما در قالب انواع روش های تبلیغاتی است.

ضمنا در  پکیج های تبلیغاتی بلند مدت یکسری روش های جدید و خاص برای تبلیغات وجود دارد که فقط مختص این نوع از تبلیغات است. به عنوان مثال لایو مشترک با وودیانو، ایمیل مارکتینگ و sms مارکتینگ به لیست اعضای اختصاصی وودیانو، ریلز تبلیغاتی در اینستاگرام، تولید محتوای سریالی اختصاصی ویژه برند شما و … از جمله این خدمات Vip در این بسته شگفت انگیز است.

هم چنین فقط در پکیج های تبلیغاتی بلند مدت تخفیف های ویژه روی کلیه خدمات اعمال می شود. در حالی که در پلن های تبلیغاتی دیگر به هیچ عنوان تخفیف وجود ندارد و قیمت ها همگی مقطوع است.

 

برای هماهنگی در این زمینه به شماره واتساپ زیر پیام دهید

09938219839

 

قوانین تبلیغات در وودیانو:

از کیفیت محصول و خدمات خود مطمئن باشید! وودیانو از معرفی محصولات و خدمات بی کیفیت معذور است.

در صورت اعتراض کاربران نسبت به کیفیت خدمت یا محصول شما، مطمئنا پلن تبلیغاتی حذف خواهد شد.

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در وودیانو باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت وودیانو هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

به کسب‌وکارهایی که خواهان تبلیغ و معرفی در وودیانو هستند توصیه می‌شود شعارها و ادعاهای تبلیغاتی مطابق با توان، محصول و خدمات خود را به کار برند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت که منجر به خسارت مالی مخاطب یا فریب وی شود، تبلیغ بلافاصله از وودیانو حذف‌شده و هزینه آن نیز در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت عودت داده نخواهد شد.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آن را از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

طراحی بنر توسط تیم گرافیک وودیانو و طی هماهنگی با سفارش دهنده انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید که پرداخت ها تنها به شماره حساب و یا شماره کارتی که اعلام می گردد بایستی صورت گیرد.

این قوانین ممکن است بر حسب شرایط و ضرورت تغییر کند.

 

روند انجام تبلیغات:

 پس از هماهنگی با وودیانو و انتخاب پلن و مدت همکاری پیش فاکتور به همراه شماره کارت ارسال خواهد شد و پس از واریز طبق پلن درخواستی و هماهنگی انجام شده تبلیغ شما انجام خواهد شد.

جهت هماهنگی برای تبلیغ در وودیانو می توانید از شماره زیر (تماس، تلگرام، واتس آپ) استفاده نمایید:

برای سفارش آگهی فقط با ایمیل info@woodiano.ir ارتباط برقرار کنید.

09938219839

 

جهت همکاری در قالب تبلیغات روی لینک زیر بزنید: